חשבון הייטק 10

החשבון שמשקיע יותר בעובדי ההייטק

מגוון שירותים והטבות לתקופה של עד 10 שנים, לניהול חשבון יעיל שחוסך זמן וכסף!

כבנק המתמחה בפעילות בשווקי ההון והכספים, חשוב לנו להשקיע קודם כל בכם. לכן יצרנו במיוחד בשבילכם חשבון הטבות, המותאם לצורכיכם באופן אישי.

אוצר החייל, הבנק הבינלאומי מתחייב להעניק לכם שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ומגוון רחב של הטבות לתקופה של עד 10 שנים!

(1)

 • הלוואה "ללא ריבית"* עד 50,000 ₪ לתקופה של עד 40 חודשים "ללא ריבית"*

                או

 • מענק הצטרפות עד 1,500 ₪ - המענק יהיה פועל יוצא של גובה המשכורות המועברות לחשבון עפ"י ממוצע 3 חודשי משכורת אחרונים שלפני מימוש ההטבה.

מגוון הטבות ייחודיות ללקוחות חדשים וקיימים

הטבות בניהול חשבון עו״ש במטבע ישראלי:(2)

פטור מעמלות פעולה ע״י פקיד​

 • הפקדת מזומן
 • משיכת מזומן
 • הפקת ומסירת תדפיס לבקשת לקוח
 • העברה / הפקדה לחשבון אחר
 • פדיון שיק (כולל משיכה בשיק עצמי)
 • הפקדת שיק (לכל קבוצת שיקים, עד 20 שיקים)
 • תשלום שובר
 • עמלת פריטת מזומן (עד 10,000 ₪)

 

פטור מעמלות פעולה בערוץ ישיר

 • משיכת מזומן במכשיר אוטומטי
 • חיוב בכרטיס אשראי 
 • הפקדת מזומן
 • זיכוי חשבון באמצעות מסלקה
 • העברה או הפקדה לחשבון אחר
 • תשלום שובר
 • שאילתת מידע בכל נושא
 • הפקדת שיק - לרבות באמצעות תיבת שירות (לכל קבוצת שיקים, עד 20 שיקים)
 • משיכת שיק
 • חיוב על פי הרשאה לחיוב חשבון או הוראת קבע

 

וגם 5 פנקסי שיקים רגילים חינם מידי שנה למשך 10 שנים מיום ההצטרפות למבצע(3)
 

וגם מסגרת אשראי מורחבת בתנאים מועדפים(4)

 • פטור מעמלת הקצאת אשראי במטבע ישראלי
 • מסגרת אשראי עד פי 3 מהמשכורת עד 150,000 ₪ (הנמוך מבינהם)

 

וגם הטבות במט"ח(5)

 • פטור מעמלת חליפין מט"י - מט"ח
 • הטבת שער ברכישת/המרת מט"ח - 5 פרומיל

הטבות בפעילות שוק ההון ושירותי יעוץ השקעות ייחודיים

שיעור העמלה תיאור העמלה

0.18%
בגין אי ביצוע קניה או מכירה לא תיגבה עמלה
עמלת קנייה, מכירה ופדיון של מניות ואג"ח הנסחרים
בבורסה בת"א
0.22%
בגין אי ביצוע קניה או מכירה לא תיגבה עמלה

עמלת קנייה, מכירה ופדיון של מניות, אג"ח,
וקרנות נאמנות בחו"ל

0.05% קניה, מכירה ופדיון - מק"מ
0.1% לרבעון

דנ"פ ני"ע בארץ ובחו"ל - הנסחרים /
שאינם נסחרים בבורסה

פטור טיפול בהזמנה של ניירות ערך בהנפקה
פטור
 
הוראת קניה/מכירה שלא בוצעה

* ההטבות בני"ע ושוק ההון הינן לתקופה של עד 31.12.2026 (6)

הלוואות בתנאים ייחודיים

הלוואות לכל מטרה (מלבד דיור):(7)
מגוון הלוואות ייחודיות בסכום של עד 150,000 ₪ או עד 10 משכורות (הנמוך מבניהם), לתקופה של עד 144 חודשים - פרטים בסניפים
הלוואה לרכישת רכב פרטי חדש:(7)
בבינלאומי תוכלו ליהנות מהלוואות בסכום של עד 100% משווי הרכב או עד 150,000 ₪ (הנמוך מבניהם) בריבית ייחודית לתקופה של עד 60 חודשים

הטבות ייחודיות לפעילים עצמאית בשוק ההון(8)

מי זכאי להצטרף למסלול לפעילים עצמאית בשוק ההון?
לקוחות חדשים שהצטרפו למועדון "HighTech 10" בבינלאומי, הפעילים עצמאית בשוק ההון (אינם חתומים על הסכם ייעוץ בני"ע) ומבצעים את פעילותם באפליקציה או באתר הבנק בלבד.
לקוחות קיימים: המשויכים למועדון "HighTech 10", בכפוף לתנאים הבאים:

 • לקוחות המעבירים תיק השקעות חדש לבנק.
 • לקוחות בעלי תיק השקעות קיים, אשר מעבירים נכסים נוספים לתיק ההשקעות, ובלבד שמרכיב הנכסים הנוספים מהווה לכל הפחות 30% משווי תיק ההשקעות כולל.

הטבות בעמלות בעת ביצוע פעולות בסניף או בחדר עסקאות

 • קניה של תעודות סל/קרן מחקה באמצעות הוראות קבע (שיעור העמלה, לאחר הטבה, - 0.1% , מינימום- 5 ₪, מקסימום- לפי תעריפון הבנק)
 • עמלת פדיון אגרות חוב הנסחרים בבורסת ת"א (שיעור העמלה, לאחר הטבה - 0.1% , מינימום- 5 ₪, מקסימום- לפי תעריפון הבנק)
 • עמלת קנייה, מכירה ופדיון של ני"ע זרים (קרנות ואג"ח) (שיעור העמלה, לאחר הטבה - 0.1% , מינימום- 8$ , מקסימום- לפי תעריפון הבנק)

הטבה נוספת ללקוחות, המבצעים מעל 15 פעולות ברבעון קלנדרי

 • החזר עמלות רבעוני (פרטים מלאים בטופס ההצטרפות)
 • הטבה נוספת על עמלות קנייה/מכירה/פדיון של ני"ע הנסחרים בבורסה בתל אביב ובחו"ל, העשוייה להגיע ל - 0.07% 

חולמים על בית? מגוון משכנתאות בבינלאומי (7)

משקיעים בכם כדי שתרגישו בבית

לקיחת משכנתא היא צעד רציני והחלטה כלכלית משמעותית בחיים. יועצי המשכנתאות המקצועיים שלנו ישמחו לייעץ לכם וללוות אתכם בתהליך אישי, מהיר ונוח.

מסלולי משכנתא מגוונים מותאמים במיוחד עבורכם.

בלעדי בבינלאומי - התשלום הראשון עלינו

עד 3,000 ש"ח החזר על התשלום הראשון של המשכנתא ע"ח הבנק.

 

 


משקיעים במוצרים ושירותים שמתאימים לכם
 כשאנחנו אומרים שאנחנו משקיעים בכם, אנחנו מתכוונים לזה: לעולם לא נפסיק להיות יצירתיים ולהציע לכם תכניות ומסלולים שמתאימים למהלך הקריירה שלכם ועונים לצרכים המדויקים שלכם.

הלוואות לכל מטרה (2)

הלוואת אונליין - עד 10- שנים ללא ערבים (2)

הוראת קבע לחיסכון במט"ח

ייעוץ פנסיוני בחינם

משקיעים בתיק ההשקעות שלכם
אוצר החייל הבנק הבינלאומי מתמחה בשוק ההון ומציע למורים סל מוצרים והטבות ייחודי לניהול ומסחר בתיק ההשקעות.

משקיעים בכם בדיגיטל: בנקאות דיגיטלית מתקדמת בבאוצר החייל הבנק הבינלאומי
לאוצר החייל הבנק הבינלאומי אפליקציה בנקאית מתקדמת המאפשרת לצפות בקלות במידע על החשבון.

פתיחת חשבון מהנייד מבלי להגיע לסניף!

*הלוואה זו נושאת ריבית בשיעור של פריים + 4.9% ללקוח שיעמוד בתבחיני הזכאות למועדון יבוצע מידי חודש בחודשו חיוב וזיכוי ריבית.

(1)הטבת ההצטרפות מיועדת רק ללקוחות חדשים מעבירי משכורת ולא למי שהצטרף באמצעות תבחין תיק ההשקעות. יובהר כי ניתן יהיה לממש את הטבת ההצטרפות עד חצי שנה מיום ההצטרפות למועדון. לאחר תאריך זה תפקע זכאותו של הלקוח החדש למימוש הטבת ההצטרפות. סכום ההלוואה יינתן בהתאם לגובה המשכורות המועברות לחשבון אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההטבה הינה חד פעמית, אף אם נוצלה שלא במלוא הסכום. תנאי הלוואה אלה אינם מיועדים להלוואה המשמשת לפירעון של הלוואה קיימת בחשבון. המענק יינתן רק לאחר 3 חודשים בהם הועברה/ו משכורת/ות לחשבון כפי שיפורט להלן: הזכאות הינה למענק אחד בחשבון גם אם שני בעלי החשבון עומדים בתנאי הזכאות. סכום המענק בהתאם לגובה המשכורות המועברות לחשבון עפ"י ממוצע 3 חודשי משכורת אחרונים שלפני מימוש ההטבה (ז"א רק לאחר כניסת לפחות 3 משכורות חודשיות במשך 3 חודשים לפחות).

(2) מובהר כי פטור כאמור עדיף על תנאי מסלול עמלות בסיסי או מורחב בחשבון העו"ש. אי עמידה בפירעון האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

(3) בכפוף לכך שהזמנת פנקסי השיקים בוצעה באמצעות שירות הבינלאומי אונליין (מותנה במנוי לשירות ובהרשאה מתאימה) לרבות באמצעות האפליקציה. 

(4) אי עמידה בפירעון האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

(5) ההטבה תינתן למשך 10 שנים מיום ההצטרפות למבצע.

(6)ההטבות בני"ע יוענקו עד ל 31.12.2026. שיעורי העמלות הנקובים לעיל הם לאחר מתן הטבה, ביחס לתעריפון הבנק ליחידים ועסקים קטנים, כפי שיהיה מעת לעת ("התעריפון"). הטבה בעמלה כלשהי לא תחול על עמלות מינימום/מקסימום הקבועות לאותה עמלה בתעריפון, והן תגבנה במלואן (ללא כל הטבה), אלא אם נקבע במפורש אחרת. השירות אינו מיועד לבעלי תיקים מנוהלים. הבנק רשאי לשנות או לבטל את ההטבה בכל עת, בהודעה שתימסר ללקוחות. ההטבה בתוקף עד למועד שייקבע בהודעת ההטבה שתישלח ללקוחות או עד לשינויה/ביטולה על ידי הבנק, לפי המוקדם. אין לראות בפירסום זה משום הסכמה או התחייבות למתן השירותים הכלולים בעלון זה. ההטבות בעמלות ני"ע המצויינות בעלון זה למעט עמלת דמי ניהול פקדון ני"ע (להלן: "עמלת דנ"פ) יוענקו לנו עד ליום 31.12.2026 החל ממועד חתימת כתב זה. עמלת דנ"פ תוענק עד ליום 31.12.2026 , רטרואקטיבית מתחילת הרבעון אשר במהלכו נחתם כתב זה. הובהר לנו כי החל מיום 1.1.2027 , אנו לא נהיה זכאים כלל להטבות בעמלות ני"ע מתוקף מבצע זה. ככל ונהיה מעוניינים בבחינת אפשרות לקבלת הטבות בעמלות ני"ע, אנו נפנה לבנקאי. הערה זו אינה מתייחסת למסלול ההטבות לפעילים בשוק ההון.

(7) אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. ההטבה הינה חד פעמית, אף אם נוצלה שלא במלוא הסכום. תנאי הלוואה אלה אינם מיועדים להלוואה המשמשת לפירעון של הלוואה קיימת בחשבון. הלוואות הניתנות בדיגיטל ניתנות לתקופה של עד 120 חודשים. הרכב ישועבד לטובת הבנק בעת שחרורו מהמכס. כמו כן, על הרוכש יהיה לבטח את הרכב בביטוח מקיף עם סעיף שיעבוד לטובת הבנק.

(8) תוקף מסלול ההטבות הינו לשנתיים מיום ההצטרפות.
• המבצע מיועד ללקוחות פרטיים בלבד, המשויכים לחשבון "HighTech 10".
• כל ההטבות בעמלות הן ביחס לתעריפון הבנק ליחידים ועסקים קטנים, כפי שיהיה מעת לעת ("התעריפון"). הטבה בעמלה כלשהי לא תחול על עמלות מינימום/ מקסימום הקבועות לאותה עמלה בתעריפון, והן תגבנה במלואן )ללא כל הטבה(, אלא אם נקבע במפורש אחרת.
מובהר כי אם צוינו בתעריפון הוצאות נוספות/עמלות נלוות הנגבות בנוסף לעמלה כלשהי לגביה ניתנה הטבה, הן תגבנה במלואן ללא כל הטבה.
• השירותים והמוצרים המפורטים לעיל כפופים לתנאים המלאים המפורטים בטופס ההצטרפות.
• עם בחירה בהטבות בני"ע לפי מבצע זה, לא תינתן זכאות לכל הטבה אחרת בני"ע גם מתוקף השתייכות בעלי החשבון לקבוצת אוכלוסייה מסוימת או למועדון " HighTech 10 " או בכל אופן אחר שהוא (להלן "הטבות אחרות"). על אף האמור לעיל, במקרה שניתנה/תינתן הטבה פרטנית בעמלת ני"ע אשר לגביה ניתנה הטבה במסגרת המבצע, החשבון ייהנה מההטבה הטובה ביותר מבניהן (וזאת, כאמור, ללא כפל הטבות).
• תוקף ההצעה עד לשינוייה/ביטולה ע"י הבנק.

 (7)הטבת ההחזר תינתן עבור הלוואה חדשה למשתכנים ולא עבור מחזור הלוואה קיימת בבנק. ההחזר הכספי יינתן באמצעות קיזוז מהתשלום התקופתי הראשון בגין החזר ההלוואה. במקרה של פירעון ההלוואה לפני תום 36 התשלומים הראשונים, ו/או במקרה של ביצוע מיחזור של ההלוואה כולה או חלקה לרבות מיחזור פנימי של ההלוואה כולה או חלקה, סכום ההטבה יהיה חלקי בלבד כמפורט בתנאי המבצע ובמסמכי הבנק. ההטבה תינתן בהלוואות לדיור בלבד מכספי הבנק להלוואות של 300,000 ₪ ומעלה. ההטבה אינה חלה על הלוואות "גישור","משולבת" ו- "בלון". ניתן לממש את ההטבה להלוואות משכנתא המבוצעות עד 31/12/2022 . אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

כללי: תוקף ההצעה עד לשינוייה/ביטולה ע"י הבנק. השירותים והמוצרים המפורטים לעיל כפופים לתנאים המלאים המפורטים במסמכי הבנק ולפי העניין גם באתר הבנק  www.bankotsar.co.il , וכן להסדרים הנהוגים בבנק. אין כפל הטבות וההטבות ניתנות לניצול פעם אחת בלבד.

מבצע HighTech 10 : מבצע זה מיועד ללקוחות פרטיים העובדים בחברות נבחרות )עפ"י החלטת הבנק( ממגזר ההייטק בישראל. ההצטרפות למבצע מותנית בצירוף החשבון לשירות דואר און-ליין. אין כפל מבצעים ואין מעבר ממבצע למבצע הבנק רשאי לשנות את תנאי ההצעה/ההטבות או להפסיקן בכל עת. ההטבות יינתנו ללקוח חדש בבנק הפותח חשבון פרטי ) לא עסקי( או ללקוח קיים ) פרטי ולא עסקי( ומותנות בכך שיופקדו בו, במהלך התקופה הרלוונטית לגבי כל אחת ההטבות, משכורות חודשיות בסך של 7,000 ₪ ומעלה ו/או תיק השקעות )לא כולל נכסים פנסיונים כגון קופות גמל וקרנות השתלמות( בגובה של 75,000 ₪ ומעלה, וכן בשימוש חודשי בסך 2,000 ₪ ומעלה בכרטיס אשראי שיונפק באמצעות הבינלאומי )לא כולל משיכות במזומן(. הכל מפורט בטופס ההצטרפות למבצע. יובהר כי לקוח חדש הינו לקוח שלא ניהל חשבון פעיל ב- 7 השנים האחרונות.

משכורת: סך המשכורות החודשיות, לרבות קצבאות מהמוסד לביטוח לאומי: זקנה, שארים )13101-08-4(, נכויות - נכות, ניידות, נפגעי עבודה, שיקום, סיעוד, אסירי ציון )60697-08-3(, הבטחת הכנסה )13110-08-5(, איבה – מ. הביטחון )15690-10-0(, נכות )14354-10-4(, פנסיה רוסיה )37249-2( וקצבאות ממשרד הביטחון: נכות ) 4090(, אלמנות ומשפחות שכולות )79322( )של כל השותפים בחשבון( המופקדות לחשבון באמצעות מס"ב )מרכז סליקה בנקאי בע"מ(. מובהר כי משכורת חייל/ת בסדיר או במסגרת שירות לאומי אינן בגדר משכורת. הפקדת משכורת כאמור שלא באמצעות מס"ב טעונה אישור הבנק.

"תיק השקעות": תוכניות חסכון, ניירות ערך (לרבות קרנות נאמנות), פקדונות שקליים (לרבות פח"ק) ופקדונות במטבע חוץ, לרבות פקדונות מובנים, המופקדים בחשבון (ולא כולל תיק פנסיוני כגון קופות גמל וקרנות השתלמות).

אשראי: פרסום זה אינו מהווה הצעה או התחייבות להעמדת אשראי ואין לראות בפרסום זה משום הסכמה או התחייבות למתן אשראי כלשהו. אשראי יוענק בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי של הבנק ולהמצאת בטחונות לשביעות רצונו, ובמקרה של משכנתא, גם בהתאם לנהלים למתן הלוואות לדיור. אי עמידה בפירעון האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

הטבות בעמלות: כל ההטבות בעמלות הן ביחס לתעריפון הבנק ליחידים ועסקים קטנים, כפי שיהיה מעת לעת ("התעריפון"). הטבה בעמלה כלשהי לא תחול על עמלות מינימום/מקסימום הקבועות לאותה עמלה בתעריפון, הן תגבנה במלואן (ללא כל הטבה), אלא אם נקבע במפורש אחרת מובהר כי אם צויינו בתעריפון הוצאות נוספות/עמלות נלוות הנגבות בנוסף לעמלה כלשהי לגביה ניתנה הטבה, הן תגבנה במלואן ללא כל הטבה.

ריבית פריים(P): "ריבית בסיסית" הנקבעת ע"י הבנק ומשתנה מפעם לפעם, בהתאם להתפתחויות במשק ובשוק האשראי, ומפורסמת ע"י הבנק.