כל הסיבות לטוס לחו"ל

לגלול עולם שלם של חוויות

לגלות עולם שלם של הטבות בטיול הבא שלכם לחו"ל

  • אנחנו יודעים כמה חשוב לצאת מדי פעם לחופשה בארץ או בחו"ל, כי כולנו צריכים קצת מנוחה לפעמים. לכן, אנו מציעים לך להצטרף אל Beyond כרטיס האשראי שמאפשר לצבור כפל נקודות על קניות בחו"ל (כן, גם באתרי אונליין!) ולהזמין חופשה בנקודות לכל יעד ולכל זמן. לא משנה אם מדובר בסוף שבוע רומנטי בנגב, טיול משפחתי בגיאורגיה או חגיגה עם חברים בניו יורק – כרטיס האשראי Beyond דואג לך לכל מה שצריך לחופשה.

Believe in amazing vacations & BEYOND

Double

מרוויחים פי 2

צבירת נקודות כפולה בכל רכישה באתר Beyond* וגם על קניות בחו"ל כולל רכישות אונליין מאתרים בינלאומיים!
Traveling 1

טיסות ומלונות מסביב לעולם

מזמינים טיסות ומלונות ליעד שבוחרים באתר Beyond או מול סוכן טלפוני
Coins (3) 1

עמלת עסקאות במט"ח בשיעור 1% בלבד

עמלת המרה משתלמת בעסקאות מט"ח בכרטיס אשראי פלטינום!**
Currencies 1

שירות מט"ח עד הבית

להזמין מטח עד הבית עם שליחות בהנחה!***

Beyond & More

Beyond Platinum Priority Pass Aboard Page
Priority Pass@2X

Lounge & Beyond

מחזיקי כרטיס Beyond פלטינום נהנים מחברות ללא עלות ב- Priority Pass המאפשרת מחיר מיוחד בכניסה לטרקלינים ברחבי העולם. מעל ל1,500 טרקלינים ברחבי העולם והכל נגיש באפליקציה או באתר Priority Pass. בזמן השהייה בטרקלין ניתן ליהנות משתייה ומזון קל המוצע בנוסף לשירותים נוספים טרם העלייה לטיסה.

שאלות ותשובות

מחזיקי כרטיס Beyond פלטינום נהנים מחברות ללא עלות ב-Priority Pass , המאפשרת מחיר מיוחד בכניסה לטרקלינים ברחבי העולם. מעל ל1,500 טרקלינים ברחבי העולם והכל נגיש באפליקציה או באתר Priority Pass בזמן השהייה בטרקלין ניתן ליהנות משתייה ומזון קל המוצע בנוסף לשירותים נוספים טרם העלייה לטיסה. לתנאי ההטבה המלאים ראו בנספח ג' לתקנון תוכנית הצבירה "הטבת תוכנית Priority Pass" לקבלת ההטבה יש להירשם מראש באתר או באפליקצית Priority Pass עם מספר כרטיס אשראי Beyond פלטינום. לרישום באתר: https://www.prioritypass.com/Beyond

כן, בזמן שאתם צוברים נקודות עבור הזמנת חוויות מרגשות, ניתן כבר מעכשיו להזמין הטבות גם ללא מימוש נקודות.

בעסקאות המבוצעות בחו"ל לרבות באתרי אונליין חו"ל יחס הצבירה כפול ביחס לעסקאות בארץ! יחס צבירה חו"ל מתגמל אותך משמעותית בנקודות - מתחיל 1 נק' על כל 130 ₪ בכרטיס בו סטטוס יחס הצבירה הוא Plus, ויכול להגיע ל 1 נק' על כל 80 ₪ בכרטיס בו סטטוס יחס הצבירה הוא Premier.

מחזיקי כרטיס VISA Beyond פעיל ותקף של הבנק הבינלאומי נהנים משירות Smart Delay חינם הכולל כניסה זוגית חינם למעל 1,000 טרקלינים בעולם במקרה שהטיסה מתעכבת ביותר משעה. קבלת כרטיס הכניסה לטרקלין תתבצע באמצעות רישום מראש באתר מפעיל ההטבה: (https://visa.smartdelay.com/andbeyond) ובמקרה שיתקיים ויהיה עיכוב בטיסה של יותר מ- 60 דקות, בשל דחייה בודדת או בשל מספר דחיות מצטברות של אותה הטיסה. יותר משעה בטיסה. במקרה הצורך ניתן לפנות לשירות הלקוחות הניתן על-ידי מפעיל ההטבה בשפה האנגלית, באמצעות דרכי ההתקשרות הבאים: דואר אלקטרוני בכתובת customerservice@visa.smartdelay.com. טלפון שמספרו 4143 444 144(0)44+. ההטבה היא אישית למחזיק בכרטיס Beyond. תנאי ההטבה המלאים מפורטים בתקנון הטבת "VSD"- Visa Smart Delay", המצורף כנספח לתקנון הצבירה ונקרא- "נספח הטבת "VSD") "Visa Smart Delay") (לעיון בנספח- https://apps.fibi.co.il/native/beyond/beyond_legal.pdf). בכפוף לתקנוני תכנית Beyond.

ניתן לממש נקודות כבר מהנקודה הראשונה בחשבון! אין צורך לחכות לצבירת מינימום נקודות בחשבון. עם הנקודות שצברת יהיה ניתן להזמין באתר Beyond (בכפוף לתקנון ההטבות*), וליהנות מעולם של חוויות נופש, טיסות ותיירות בארץ ובחו"ל, כולל חבילות אירוח מפנקות למגוון יעדים. לתשומת ליבך- צבירת הנקודות מותנית בקיומה של רמת שירות מתאימה, כמפורט בתקנון הצבירה.*